Сезон охоты 2011 на пернатых открывается 13.08.

Министр аграрной политики и продовольствия Николай Присяжнюк на брифинге заявил об открытии охоты 13.08. Сезон откроется на всей территории Украины за исключением южных и восточных областей.

Об этом сообщается на сайте Кабинета Министров Украины.

Сезон полювання в Україні цього року розпочнеться з 13 серпня, крім південних і східних областей, Про це заявив у середу на брифінгу міністр аграрної політики та продовольства  Микола Присяжнюк. «Сьогодні ми підпишемо розпорядження. По всіх областях, крім південних і східних, полювання розпочнеться 13 серпня», — сказав міністр. Так, сезон полювання має розпочатися  у  Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській областях

Він зауважив, що у південних і східних областях, зокрема в Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській областях, де зберігається висока температура повітря, рішення прийматиметься місцевими органами влади, попередньо погодивши його з МНС.

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 730-р від 1 серпня 2011 року, що забороняло відкриття полювання на пернату дичину, наразі відповідно підписаного сьогодні документу, втратило  чинність.

10.08.2011 | 16:30 | Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Ни пуха, коллеги! Хороших охот!

Охотникам юга и востока Украины — держитесь, все равно в сентябре наша утка будет у вас!

Смотрите также наши материалы:

3 комментария

  • Sergus ohotnik-rybolov

    Привет! Живу в Донецкой обл. Сказать, что хочу на охоту — значит ничего не сказать! Остается надеяться на смену погоды, верить в светлый ум областных гос. администраций и МЧС, и в очередной раз перебирать охотничье снаряжение.Всем, кому повезло с открытием, ни пуха-ни пера!

  • виктор

    а Палтавская

  • Vystrel

    Sergus ohotnik-rybolov, а когда у вас ориентировочно открытие? На начало сентября?

Добавить комментарий


1 + 7 =

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором