В Україні побудують новий завод по виробництву набоїв

Запуск будівництва нового патронного заводу в Україні планується вже цього року. Про це заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов. За його словами, роботи щодо створення об’єкту тривають за графіком, і єдиним фактором, який може його порушити, є фінансування проекту.

патроны

«Ми вже звернулися до відповідних органів державної влади і повідомили, що всі роботи, які були в компетенції Укроборонпрому, завершені. І ми готові до реалізації вже безпосередньо будівельної частини», — наголосив Романов.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо місця розташування, він сказав, що завод розташовуватиметься «у Центральній Україні».

«Ми вже розглядали виробничі площадки, вони нами вже визначені. З проектантами, постачальниками обладнання вся робота проведена, тобто питання стоїть лише за фінансуванням», — підкреслив керівник Укроборонпрому.

На сьогоднішній день в Україні немає достатніх потужностей, щоб забезпечити внутрішній попит у набоях. Найбільший завод по виготовленню набоїв правцював у Луганську. Наразі набої для гладкоствольних рушниць виробляють у м. Шостка Сумської обл., на підприємстві «Тахо» у Херсоні, а набої для пістолетів на нарізних рушниць на заводі Форт у Вінницькій. Але їх потужності дуже обмежені і спрямовані на потреби МВС та цивільного ринку.

Смотрите также наши материалы:

Добавить комментарий


+ 9 = 14

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором