Що привіз «Укроборонпром» на Eurosatory 2016

Державний концерн «Укроборонпром» представляє інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу  на Міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту «Eurosatory 2016». Делегацію очолює Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Укроборонпром

«Українська оборонна промисловість суттєво змінилась за 2 роки, з часу минулої виставки,  ми обрали вектор розвитку на міжнародні стандарти та  збільшили виробничі потужності підприємств в десятки разів. До української армії почали надходити сучасні зразки озброєння», – заявив очільник «Укроборонпрому» Роман Романов.

За його словами, нове озброєння від «Укроборонпрому» вже допомагає військовим в реальних бойових діях на Сході країни, також в ньому зацікавлені й міжнародні партнери. Насамперед це стосується бронетехніки, протитанкових ракетних комплексів, радіолокаційного обладнання та іншого.

Підприємства «Укроборонпрому» здійснюють суттєву модернізацію існуючої техніки, виготовляють та розробляють нову. За 2 роки Концерн здійснив низку випробувань нової бронемашини «Дозор-Б», адаптував БТР-4 під стандарти НАТО, розробив та передав у війська вітчизняні БПЛА.

«Укроборонпром» націлений на активний діалог з представниками інших держав,  обмін досвідом і технологіями. Це дозволить прискорити програму імпортозаміщення, залучити нових партнерів та завантажити контрактами підприємства «Укроборонпрому», не задіяні у виробництві на потреби антитерористичної операції на Сході України.

На стенді «Укроборонпрому» представлені макети протитанкових ракетних комплексів, нових зразків бронетанкової техніки і легендарної БМ «Оплот», автоматичних гармат та мінометів. Також презентовано натурний зразок сучасного бронетранспортеру «Дозор-Б.

Об’єднана експозиція ДК «Укроборонпром» сформована підприємствами-учасниками Концерну: ДК «Укрспецекспорт», ДГЗІФ «Укрінмаш», ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова», ДП «Київський бронетанковий завод», ДП «Львівський бронетанковий завод», ДП «Житомирський  бронетанковий завод», ДП «НТК «Завод точної механіки», ДП «НТК «Завод точної механіки», ДП «КБ «Артилерійське озброєння», ПАТ «Завод «Маяк», ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та ПАТ «НВО «КЗА ім.Г.І. Петровского».

Eurosatory-2016 – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Eurosatory проводиться під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз на 2 роки.

Смотрите также наши материалы:

Добавить комментарий


7 + = 12

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором