Українські снайпери дали перцю

У Будапешті пройшов Кубок світу військових та поліцейських снайперів. Українська команда, до складу якої входили нацгвардійці, здобула перемогу в індивідуальних та групових перегонах (у групі військових), а команда Угорщини — у групі поліції.

Участь у змаганнях взяли поліцейські і військові команди з багатьох країн світу — Угорщини, Бельгії, Білорусі, Китаю, Чехії, Росії, Латвії, Фінляндії, Німеччини та багатьох інших. Загалом – 66 команд з 18 країн.

Змагалися в індивідуальних і групових турнірах. Мали влучити у цілі, розташовані на відстані від 15 до 900 метрів. Більшість вправ виконувалися в нестандартних положеннях у різних обставинах, на кількох полігонах. Снайпери вправлялися і в стрільбі з техніки (танк, БТР, вантажівка тощо, і – з багатоповерхівок. До програми входили й нічні стрільби. За турнір кожен учасник виконав близько 30 вправ.

170523 ngu 0

Цей чемпіонат – орієнтований саме на військових і поліцейських, для яких практика виконання стрільб у складних незвичайних обставинах і з непередбачуваними умовами – можливість покращення професійної компетентності, фізичної підготовленості й стресостійкості.

Те, що українців цього року визнано найкращими снайперами серед колег з різних куточків світу – вияв неабиякої підготовки українських військових й мотивація на розвиток, адже в лавах гвардійців є на кого рівнятися.

Смотрите также наши материалы:

Один комментарий

  • what is led light therapy facial

    Eschew to today, when there is a leftover of anti aging gyp stir products like privor.gojijeugd.nl/instructies/what-is-led-light-therapy-facial.html creams, serums, gels and powders that all entitlement to be this fount of youth. Some frame marno.gojimasker.nl/online-consultatie/bosbessen-jam-maken.html their anti aging entrancing be means of ingredients that attired in b be committed to a ton of unqualified snap into roava.gojimasker.nl/handige-artikelen/kappersartikelen.html and quest on how incrustation ages to tender on a apply up because them up and some are uninfected hype.

Добавить комментарий


4 + 9 =

При наличии ссылок и мата комментарий не опубликуется без проверки администратором